Radyo Like Logo

İstekler
sercoo 25.05.2020 22:47 Emre aydın soguk odalar dinleyen herkese gelsin :)      TRuva 29.05.2020 21:37 Mabel Matiz-Öyle Kolaysa dinleyen herkese gelsin :)      adül bin mecit bin hanifi 06.06.2020 23:11 Mabel Matiz-Öyle Kolaysa     
Yayındaki Dj
Bahadır Tatlıöz'ün 'Ben de Özledim' şarkısı müzikseverlerle buluştu
Bahadır Tatlıöz'ün 'Ben de Özledim' şarkısı müzikseverlerle buluştu

Şarkıcı Bahadır Tatlıöz, tüm dünyaya yayılan koronavirüs salgını nedeniyle herkesin karantinada olduğu şu dönemde; Aydın Kurtoğlu, Gülden ve Mustafa Ceceli'yi bir araya getirerek 'Ben de Özledim' şarkısını yeniden yorumladı.


1982 yılında yayınlanan Ferdi Tayfur albümüne adını vererek kült olmuş şarkılar listesinin zirvesinde yer alan 'Ben de Özledim'in yepyeni aranjesi ve 'evde kal' sürecine uygun olarak kurgulanan klibi ise Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor.

Karantinada olduğumuz, sahne ve konserlerin tamamının sekteye uğrayarak müzik sektörünün de içinde olduğu bu zor günlerde müzisyenlerin bir araya gelerek üretmeye devam ettiği ve ele ele vererek kaygısızca birlik olduğu bu proje dinleyicileriyle buluştu. 'Ben de Özledim' şarkısının klibinde; Bahadır Tatlıöz, Aydın Kurtoğlu, Gülden ve Mustafa Ceceli'nin evlerinden çekip yolladığı görüntülere daha önceden çekilmiş dış görseller eşlik edince ortaya 80'li yılların sıcaklığı, nostaljik duygularımızın kabardığı görüntüler ortaya çıktı.

'Bende Özledim'in yepyeni hali, Bemol9 Müzik Yapım ve DMC dağıtımı ile Bahadır Tatlıöz feat Aydın Kurtoğlu, Gülden, Mustafa Ceceli 'Ben de Özledim' tüm müzik platformlarında yayında.